Softwarové projekty

V Elasticle a Simpleflow vyvíjíme zakázkový software, ať už to jsou weby, mobilní aplikace, systémy pro správu obsahu, registrační systémy, datová úložiště, e-shopy a systémy pro odbavení návštěvníků, zavazadel a aut.

Nesnažíme se prodat vždy to nejdražší řešení, pro menší projekty integrujeme již existující nástroje nebo přizpůsobíme Wordpress.

Ale nejvíc nás samozřejmě baví vymýšlet systémy, které jednoduše řeší složité problémy

 

Sportovní projekt

V Elasticle se momentálně zabýváme vývojem komplexního systému pro publikaci obsahu napříč desítkami jednotlivých webů, řízení sportovních soutěží, evidenci hráčů, týmů a zápasů.

Dodáváme kompletní řešení, od návrhu použitých technologií a systémových funkcí, přes grafický design, po programování a nastavení serverového prostředí s ohledem na předpokládanou zátěž systému.

Společnosti:
Rok: 2021
 

Malý fotbal v novém

Malý fotbal se převlékl do nové vizuální identity, kterou vytvořila společnost 2Score. A právě ve spolupráci s nimi jsme pro Asociaci malého fotbalu vytvořili microsite, která novou identitu představuje široké, nejen fotbalové veřejnosti.

Součástí naší dodávky bylo grafické i technické zpracování webu.

Společnosti:
Rok: 2021
 

McDonald's Cup: Odpískej nudu

McDonald's ve spolupráci s Fotbalovou asociací České republiky a Asociací školních sportovních klubů přináší projekt Odpískej nudu, který dětem, rodičům i učitelům nabízí tipy na pohybové aktivity v domácím nebo školním prostředí.

Pro tento projekt jsme dodali grafické zpracování a kompletní technické řešení, které účastníkům umožňuje registraci a evidenci splněných tréninkových cvičení v několika automaticky otevíraných kolech.

Společnosti:
Rok: 2021
 

eRepre

Pro českou fotbalovou eRepre jsme vytvořili web, který kromě aktuálních informací a výsledků umožňuje rozšiřovat řady reprezentantů.

Pokud vám to jde na virtuálním trávníků s gamepadem v ruce, neváhejte a zaregistrujte se.

Součástí dodávky bylo kompletní grafické zpracování i technické řešení.

Společnosti:
Rok: 2020
 

Simpleflow

Simpleflow jsme začali vyvíjet v roce 2017 jako víceméně jednorázové řešení pro ŠKODA World Dealer Conference ve španělské Valencii. Úkolem bylo vytvořit systém, jehož hlavní výhodou bude zejména robustní reporting dat získaných jak online během registrací, tak na místě, a to nejen od hostů.

Kromě technického vývoje samozřejmě taký vymýšlíme a implementujeme nové funkce, u kterých vycházíme z našich zkušeností a zpětné vazby zákazníků.

Společnosti:
Rok: od 2017